Šiuolaikinės infekcinės ligos ir gydymo būdai

Infekcinės ligos, tai užkrečiamosios ligos, kuriomis užsikrečiama tiesiogiai nuo kitų organizmų (sergančių arba ligos nešiotojų), kartais nuo užkrėstų daiktų.

Infekcinės ligos sukėlėjai įvairūs mikroorganizmai: virusai, bakterijos, grybeliai patekę ir išplitę žmogaus organizme. Šios ligos skirstomos pagal jų sukėlėją. Gali būti bakterinės, virusinės, grybelinės ir žmogaus parazitų (pirmuonių bei kirmėlių) sukeltos ligos. Be to, infekcinės ligos gali būti vietinės (t.y. pažeisti tik vieną kurį nors organą) arba išplitusios (sisteminės) – pvz., sepsis.

Kad išvengti nepageidautinų atvejų, reikalinga žinoti bent minimaliai apie infekcinių ligų sukėlėjus ir jų gydymo būdus, todėl kviečiame išklausyti gydytojo Įgorio Byčkovo paskaitos.

Apie lektorių:

IGORS BYČKOV – medicinos mokslų daktaras, kardiologas, epidemiologijos ir infekcinių ligų specialistas, gydytojas natūropatas, Tarptautinės naujų technologijų specialistų ir daktarų asociacijos pirmininkas, Tarptautinio inovacinio sveikatinimo centro vyriausias specialistas, pirmojo Latvijoje aktyvaus žmonių sveikatinimo kabineto įkūrėjas, vystymosi programos "120+" ir diagnostinės sistemos "Individualaus bioritmų ir gyvenimo ciklų profilis" autorius. Dėstytojo ir lektoriaus stažas 30 m. 

Gegužės 31 d. 17,30 val.
Šiauliuose Višinskio bibliotekos konferencijos didžiojoje salėje
Aušros alėja 62, Šiauliai

Paskaita rusų kalba

Paskaitos kaina – 3 €

Dėl informacijos kreiptis tel. +370 618 83448 Violetą