Onyx Plus

Onyx Plus
  • Pakuotė: 500 ml
  • Kaina: 39 €

„Onyx Plus“ – sveikatos kupina kaita

„Onyx Plus“ sudėtyje esančių komponentų trūkumas organizme sukelia daugybę ligų. Mikroelementai, kaip ir mineralai, yra reikalingi organizmui teisingai funkcionuoti. Sportininkų vartojami farmaciniai geležies, cinko, chromo ir kiti preparatai žymiai gerina rezultatus.

„Onyx Plus“ sudėtyje yra mineralų, kuriuos paprastai organizmai sunkiai pasisavina. Preparatas pagamintas taip, kad mūsų organizmas galėtų lengvai įsisavinti jame esančius mineralus. Būtent augaliniai ekstraktai ir atitinkamas mineralų santykis šiame preparate užtikrina gerą jų įsisavinimą. Čia svarbų vaidmenį atlieka ir vitaminas D3.

Magnio ir kalcio santykis šiame preparate yra 2 : 1. Vandenyje tirpstantis magnis padeda organizmui įsisavinti kalcį be jokių pašalinių poveikių. „Onyx Plus“ gamybai panaudotos žaliavos išgaunamos iš ekologiškai švarios aplinkos ir organinių šaltinių, pvz., jūros vandens, jūros dugne gyvenančių vėžiagyvių ir augalų. „Onyx Plus“ yra skystis. Būtent šis pavidalas užtikrina žymiai efektyvesnį preparato poveikį bei įsisavinimą, negu dažniausiai vartojamos kapsulės ar milteliai.

„Onyx Plus“ mums siūlo:

Būtinus mineralus ir mikroelementus

Dažna sveikatos problemų priežastis – mineralų ir mikroelementų trūkumas žmogaus organizme.

Lengvai įsisavinamus mineralus

Sudėtyje yra lengvai įsisavinami mineralai, kurie tirpsta vandenyje ir yra lengvai virškinami. 

Mineralų ir augalinių ekstraktų derinį

Žolių derinys palengvina virškinimą, skatina virškinimo trakte vykstančias fermentines reakcijas, palengvina maistingųjų medžiagų įsisavinimą.

Optimalią kalcio ir magnio proporciją

Magnio ir kalcio santykis (2:1) yra optimalus kraujagyslių sistemai, raumenų darbui, ypač esant padidėjusiam fiziniam aktyvumui. Magnis garantuoja tinkamą kalcio skilimą kauluose, pagerina nervinės sistemos, širdies veiklą. Magnis reikalingas palaikyti elektrolitų balansą, teisingam energiją gaminančiam metabolizmui, teisingai neurotransmisijai ir raumenų - tarp jų ir širdies raumens - įtampai, teisingam ląstelių dauginimuisi, kaulų ir dantų sveikatai bei teisingai baltymų sintezei; 

Atitinkamą kalcio įsisavinimą

Atitinkamas vitamino D, fosforo bei magnio kiekis palengvina kalcio įsisavinimą.

Naudojamų žaliavų kokybės garantiją

Visos žaliavos, atskiri ekstraktai ir galutinis produktas yra reguliariai testuojami Valstybinėje laboratorijoje.

Dozavimas:

Suaugusiems 15 ml* (pusė dozavimo taurelės) per dieną prieš valgį.

*Pasireiškus adaptacinei reakcijai, dozę rekomenduojama pusiau sumažinti ir palaipsniui ją didinti trijų savaičių laikotarpyje