Energetinis balzamas Jan-Šen Fohow

Energetinis balzamas  Jan-Šen Fohow
  • Pakuotė: 50 g
  • Kaina: 40 €

Pagrindinis kompanijos tikslas buvo sukurti aplinką tausojantį ir saugų produktą. Renkantis žaliavas, receptūrą, gamybos technologijas, buvo pasiekta ideali harmonija tarp Rytų ir Vakarų medicinos pasiekimų. Dėl vaistažolių komponentų poveikio preparatas turi nuostabų sveikatinimo efektą, esant skausmams, nuovargiui, patinimui ir kitiem simptomam. Turi kosmetinį efektą.Užtenka tik balzamu įtrinti probleminę sritį ir Jūs pajausite efektą!

•    Nėra hormonų!
•    Balzamas nedirgina odos!
•    Nėra cheminių konservantų!
•    Nėra mineralinių aliejų! 

Šveicarijos obuolių Malus domestica kamieninės ląstelės, patalpintos, naudojant specialias technologijas, į riebalų turinčias liposomas (nano-kapsulės), skverbdamosi į žmogaus odą, gerokai paspartina regeneracijos procesą, papildo maistinėmis medžiagomis ir padeda atsinaujinti pažeistiems audiniams.
Stabilizuotas resveratrolis iš vynuogių misos
Resveratrolis pagerina sirtuinų veiklą, tokiu būdu didindamas energijos lygį ląstelėse. Tyrimai įrodė, kad šis komponentas dėka savo antioksidacinių savybių yra labai plataus naudojimo ir yra vienas iš geriausių šiuolaikinių funkcinių komponentų.
Savo karščiavimą mažinančiom savybėm resveratrolis pranašesnis už aspiriną – 60 kartų, dėl efektyvumo nuo laisvųjų radikalų jis lenkia Kofermentą Q10 (iš vynuogių kauliukų) – 40 kartų, savo antioksidacinėm savybėm lenkia vitaminą C – 800 kartų, padidina kovos su vėžiu veiksmingumą 40 kartų ir neturi šalutinio poveikio
Prancūzinės jūrinės pušies žievės ir ūglių ekstraktas turi daug oligomerinių proanthocyanidinų, Ši pušų rūšis auga tik Prancūzijos pietvakariuose Les Landes de Gascogne pakrantėje. Ekstraktas turi tris pagrindines savybes: jis turi antioksidacines savybes, gerina kolageno ir elastino sintezę, skatina azoto oksido susidarymą odos ląstelėse ir kraujagyslių išsiplėtimą.
Tai yra viena iš efektyviausių natūralių priemonių laisvųjų radikalų šalinimui. Jūros pušų žievės ir ūglių ekstraktas sugeba neutralizuoti daug laisvųjų radikalų, prieš jiems pradedant daryti įtaką vidaus organams. Dėl išskirtinių antioksidacinių savybių jis taip pat padeda stiprinti kraujagyslių ir kapiliarų sieneles, pagerina mikrocirkuliaciją ir padidina kraujo aktyvumą.
Miao tautos liaudies medicinos nuostabus vaistų poveikis buvo plačiai pripažintas šiuolaikinėje aukštųjų technologijų epochoje.
5 specialios savybės:
1.    Kryptingas terminis terapinis poveikis. Šilumos poveikis gali trukti 24 valandas ar ilgiau. Padidėja organizmo gyvybingumas. Aktyviems komponentams įsiskverbus į odą, pastebimas kraujo apykaitos pagerėjimas ir  energijos antplūdis, todėl žmogus jaučiasi energingesnis.
2.    Drėgmės pašalinimas, kūno atsparumo padidinimas. Produkto naudojimas leidžia jums pašalinti drėgmę iš kūno, atkurti Yin ir Yang energijos balansą, sumažinti krūvį organizmui ir sustiprinti imunitetą.
3.    Kosmetinis efektas, sulėtėja senėjimo procesai. Padidina ląstelių aktyvumą, pagerina kūno regeneracines funkcijas, lėtina senėjimo procesą. Padeda pašalinti toksinus, atstatyti „Shen“ ir „Qi“ energijos pusiausvyrą, atkurti moters grožį, sumažinti menstruacijų skausmą.
4.    Energetinių kanalų valymas ir aktyvavimas. Produkte esantys aktyvūs ingredientai gerina kraujo apytaką, kūno energijos ir fiziologinių kanalų pralaidumą. (Labai efektingas, po bioenergetinio meridiano masažo procedūros.)
5.    Svorio normalizavimas. Tinka žmonėms su antsvoriu. Produkto naudojimas leidžia pagreitinti medžiagų apykaitą, atsikratyti perteklinių kalorijų ir kūno riebalų, suteikti organizmui sveiką ir tinkamą išvaizdą.
Tinka šioms žmonių kategorijoms:  Žmonėms, kurie kenčia nuo per didelio fizinio krūvio, dirba sėdimą darbą (arba trūkstant fizinio aktyvumo), taip pat asmenims, kurie daug dirba kompiuteriu, daug ir dažnai naudoja mobiliuosius telefonus, turi įvairių sužalojimų ar traumų.