Atstatomasis Fohow serumas su mineralais (1+1)

Atstatomasis Fohow serumas su mineralais (1+1)
  • Pakuotė: 10 ml
  • Kaina: 80.00 €

Standartinė pakuotė: atkuriamasis serumas su mineralais 1 buteliukas 10 ml + 1 purkštukas

Dėl gilaus įsiskverbimo į odą, serumas pripildo odą reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir mineralais, išlygina odą, suvienodina spalvą ir mažina kenksmingų medžiagų kiekį odoje, taip pat suteikia ilgo poveikio drėkinimą.

Natūrali sudėtis, ilgalaikis drėkinimas, jauninamasis efektas

Šį unikalų  produktą - koncentruotą serumą su natūraliais mineralais, Fohow kompanija sukūrė  naudodama šiuolaikines technologijas ir  remdamasi atliktais tyrimais garsiausiuose pasaulio vandens šaltiniuose (Kinijos kaime Bama, Vokietijos ežere Titisee, prancūzų kurorte Evian, Japonijos kalnų Rokko rajone). Dėl gilaus įsiskverbimo į odą, serumas pripildo odą reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir mineralais, išlygina ją, ir tuo pačiu mažina kenksmingų medžiagų kiekį odoje, taip pat suteikia ilgo poveikio drėkinimą.
Sudėtis: vanduo, glicerolis, propilenglikolis, natrio hialuronatas, cinkas, kalcio, magnio, geležies ir silicis, gaunamas fermentuojant mieles.
Naudojimas:
1.    Produktas yra koncentruotas, todėl prieš naudojimą jį reikia atskiesti švariu vandeniu. Skiedimui nenaudoti metalinių indų.
2.    Skiesti reikia 1 ml serumo + 40 ml vandens. Serumo kiekį galima mažinti, priklausomai nuo odos būklės, pvz., jei raginis odos sluoksnis plonas, galima imti 0,5 ml serumo ir 40 ml vandens.
3.    Atliekant veido procedūras, siekiant atjauninti odą, skiesti galima santykiu 0,1 ml serumo ir 40 ml vandens.
4.    Purkšti ant veido ir kitų kūno dalių 20  cm atstumu.
5.    Naudoti 3-7 kartus per dieną, (šalutinio poveikio nėra.)
6.    Sunaudoti per 7 dienas paruoštą tirpalą.
7.    Naudingosios serumo medžiagos lengvai prasiskverbia į odą, efektyvumas priklauso  kiek  ilgai bus naudojamas produktas. Rekomenduojama naudoti bent metus. Gamintojas teigia, kad panaudojus šį serumą metus laiko, galima atjaunėti net 10-čia metų.
8.    Serumas tinka tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo amžiaus.
9.    Laikyti kambario temperatūroje, tamsioje vietoje. Venkite tiesioginių saulės spindulių, aukštos ir žemos temperatūros