Maistinės tabletės "Gaosian"

Maistinės tabletės "Gaosian"
  • Pakuotė: 144 tabletės
  • Kaina: 45 €

Tai yra 100% natūralus produktas, palaikantis organizmo gyvybines funkcijas. Visiškai saugus ir neturintis pašalinio poveikio. Galimas ilgalaikis vartojimas. Nepakeičiamas papildas žmonėms, kurie rūpinasi savo figūra. Į sudėtį įeinantys komponentai gali palaikyti žarnyno funkciją, gali padėti, kai padidėja cukraus kiekis kraujyje.

Produkto poveikis:

Gali padėti, kai padidėja svoris, apetitas, potraukis saldumynams.

  • Gali padėti,, kai padidėja cukraus kiekis kraujyje.
  • Gali padėti, da, kai sutrinka riebalų apytaka.
  • Palaiko žarnyno, tulžies pūslės ir kepenų funkciją.
  • Gali padėti, kai organizmą žalingai veikia alkoholis.
  • Gali padėti, kai persivalgoma.

Sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena ir kt.

Vartojimas: po 2-4 tab., 2 kartus per dieną (prieš valgį), užgerti didelių vandens kiekiu.

Spirulina – tai nepaprastas vertingų mitybinių medžiagų kompleksas ir vienas geriausių visiškai natūralių baltymų šaltinių. Pagal mitybinių medžiagų kiekį 1 g spirulinos atitinka 1 kg šviežių daržovių. 100g spirulinos yra net 60-70g baltymų (3 kartus daugiau negu sojos pupelėse). Spirulinos baltymai labai lengvai įsisavinami, įsisavinimo koeficientas siekia 65-80%. Spirulinoje yra 18 rūšių amino rūgščių (iš kurių 8 nepakeičiamos, t.y. nesintezuojamos žmogaus organizme), kai kurios iš jų augaliniame maiste praktiškai nesutinkamos. Spirulinoje taip pat yra daug mikroelementų – geležies, kalcio, natrio, kalio, vario, magnio, mangano, cinko, fosforo, seleno, daugelis vitaminų, beta karotino, nukleino rūgščių, gama-linoleninės rūgšties, fermentų ir kt. Spirulina – ypatingai geras geležies ir vitamino B12 šaltinis.

Konžakas. Tyrimai parodė, kad Konžakas padeda, kai padidėja cukraus kiekis kraujyje. Suaugusiesiems su diabeto simptomais, kurie be normalios kasdieninės mitybos reguliariai 90 dienų vartojo po 3,2-7,2g konžako gliukomanano, jau 20-tą vartojimo dieną buvo nustatytas sumažėjęs cholesterolio kiekis 11,2%, cukraus kiekis kraujyje (tyrimas tuščiu skrandžiu) sumažėjimas net 29%. Maistiniai produktai iš konžako gali skystinti skrandyje ir žarnyne esančias žalingas medžiagas, padidinti žarnyno kontrolės galimybes, maisto virškinimo ir suvirškinto maisto judėjimo virškinamajame trakte greitį. Todėl iš Konžako ekstrahuoti milteliai gali sukurti puikią galimybę koreguoti ir odos būklę ir spalvą. Dėl to jis dar vadinamas „valytoju” arba „kiemsargiu”. Nedalyvauja energijos gamyboje. Ekstrahuoti iš konžako milteliai nesuteikia žmogaus organizmui papildomos energijos. Be to jie gali sudaryti maistui apsauginį apvalkalą, kuris saugo maistą nuo virškinamųjų fermentų poveikio. Rezorbuojantis riebalams ir riebalus transportuojančioms medžiagoms konžako maistiniai produktai palaipsniui išbrinksta, o tai greit ir ilgam gali sudaryti sotumo pojūtį.

Chitozanas – tai gyvūninės kilmės maistinės skaidulos, pasižyminčios teigiamu elektros krūviu (katijonai). Chitozanas – vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio polisacharidų rūšis, sąlygojanti svarbias jo fiziologines funkcijas. Pasižymi labai stipriu poveikiu žmogaus organizmo fiziologinėmis funkcijomis. Daugelis JAV ir Europos dietologinių organizacijų 1991 metais chitozaną įvardino sekančiu po baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų „šeštuoju gyvybiniu elementu”, būtinu žmogaus sveikatai. Patekęs į žmogaus organizmą, chitozanas lieka praktiškai nepasisavinamas, ką ir parodė ekskrementų masės tyrimas. Dėl šios priežasties jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Be atskiros nuosavų maistinių skaidulų charakteristikos, chitozanas dar gali padėti reguliuojant ir gerinant virškinamojo trakto veiklą. Chitozanas turi stiprų afinitetą maistinėms dažų medžiagoms. Tyrimai parodė, kad azoto dažai organizmo viduje sudaro patvarius junginius su chitozanu. Organizme jie tampa nepasisavinami ir su chitozanu iš jo pasišalina.

Skaidulinė ląsteliena – tai ekstraktas iš augalų ląstelių sienelių. Tai yra stambiamolekulinė celiuliozė – mažesnio svorio, tačiau didesnio tūrio. Virškinamajame trakte užima didelę erdvę, todėl padeda, kai padidėja svoris, apetitas ir potraukis saldumynams.

Visiškai saugus ir neturintis pašalinio poveikio. Galimas ilgalaikis vartojimas. Nepakeičiamas papildas žmonėms, kurie rūpinasi savo figūra.