Rožių pasta "Meigui"

Rožių pasta "Meigui"
  • Pakuotė: 120 g
  • Kaina: 15 €

„Fohow“ korporacija atliko tyrimus ir parengė gamybai vaisinę pastą „Meigui“ (originalus pavadinimas - rožės oligosacharidai). Oligosacharidai - tai netirpūs organiniai junginiai, priskiriami angliavandeniams (sacharidams) ir dar kitaip vadinami prebiotikais. Jie nėra virškinami skrandyje, jų neskaido ir kai kurios žarnyno bakterijos (pvz. Escherichia coli). Žmogaus žarnyne oligosacharidai vaidina svarbų vaidmenį. Tai medžiagos, sudarančios palankias sąlygas žarnyno mikroflorai vystytis, maitinančios gerąsias probiotines bakterijas ir skatinančios jų augimą. Gamtoje oligosacharidų randama artišokuose, cikorijose, poruose, svogūnuose, šparaguose bei varnalėšų lapuose. Jų yra motinos piene.

Oligosacharidai - tai naujas cukrus, turintis reikšmės organizmo sveikatinimui. Malonaus skonio ir akivaizdaus poveikio produktas, vartojamas sveikatinimo tikslams. Taip pat jį galima vartoti mityboje kaip cukraus pakaitalą. Galima jį vartoti nuolat, tai nepamainomas sveikatą gerinantis maisto produktas pagyvenusiems žmonėms ir vaikams. Būdingiausias žmogaus naudingosios mikrofloros atstovas yra bifidobakterijos, atliekančios mikrobiologinio reguliatoriaus vaidmenį: skatina maisto medžiagų pasisavinimą žarnyne, stiprina imunitetą, veikia profilaktiškai, sulėtina puvimo bakterijų augimą žarnyne.

Produkto poveikis:

  • Aktyviai ją vartojant disbakteriozės atvejais, padidėja naudingosios žarnyno mikrofloros kiekis.
  • Gali stabilizuoti ir stiprinti žmogaus organizmo virškinamojo trakto veikla.
  • Gali sureguliuoti virškinamųjų sulčių sekrecija.
  • Gali padėti virškinimui ar viduriuojant.
  • Gali padidinti imunitetą, lėtinti organizmo senėjimą, pasižymi kosmetiniu efektu.
  • Naikina nemalonų burnos ir prakaito kvapą.
  • Vartojama žarnynui valyti ir šlakams iš organizmo šalinti, o taip pat svoriui mažinti. Veikdama pagal principą „išorė veikia vidų“ ji gali ištirpdyti pigmentines dėmes: skatindama melanino suirimą ir jo metabolizmą, sudaro sąlygas žmogui turėti baltą, elastingą, sveiką odą.

Vaisinė pasta „Meigui“ tinka visoms žmonių grupėms be apribojimų. Vartojama likus pusvalandžiui iki valgio, nuo vieno arbatinio šaukštelio iki vieno valgomojo šaukšto. Galima sučiulpti ją vieną arba gerti su arbata. Rekomenduojama vartoti ne mažiau kaip 7-14 dienų. Pastą „Meigui“ galima vartoti ilgą laiką.

Pagrindiniai pastos „Meigui" komponentai:

Stachiozė - priklauso sunkiai pasisavinamiems cukrums. Vartojama su maistu ji patenka tiesiai į virškinamąjį traktą ir maitina bifidobakterįjas bei kitą naudingąją mikroflorą.

Oligosacharidai - aktyvina naudingą žarnyno mikroflorą; vykdo kepenų apsauginę funkciją; sumažina cholesterolio kiekį kraujyje; atlieka storosios žarnos vėžio profilaktiką; skatina organizme vitaminų gamybą ir kt.

Oligoksilozė - aktyvizuoja naudingą žarnyno mikroflorą; pagerina žarnyno veiklą; sudaro sąlygas palaikyti minkštą išmatų konsistenciją.

Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Laikymo sąlygos: tamsioje vėsioje vietoje