Natūralių vaisių kokteilis ABC

Natūralių vaisių kokteilis ABC
  • Kaina: 25 €

Toksinai – medžiagos, kurios neigiamai veikia mūsų organizmą. Žmogaus organizme kaupiasi tokie medžiagos apykaitos produktai, kaip angliarūgštinės dujos, sunkieji metalai, laisvieji radikalai ir kitos. Šių toksinų pašalinimas iš organizmo leidžia sustiprinti imunitetą ir pasipriešinti ligoms. Pagal statistiką kiekvieną dieną į žmogaus organizmą patenka virš 4000 įvairių medžiagų, tarp kurių daugiau kaip 2700 – nereikalingos žmogui. Didžiulės kenksmingų toksinų sankaupos organizme sukelia tokius susirgimus, kaip onkologija, autoimuninės ir širdiės kraujagyslių ligomis.

Ar egzistuoja moksliškai pagrįstas ir natūralus būdas išvalyti ir atnaujinti organizmą?

Natūralus vaisių kompleksas „ABC“ Fohow – tai trijų Jen-Šen teorijos metodikų suderinimas viename produkte (valymas, reguliavimas, atstatymas). Remiantis balanso organizme teorija, Fohow mokslinio instituto ekspertai atliko daugybę tyrimų analizuodami detoksikacijos receptūras ir veikimo mechanizmus. Tai leido rasti sisteminį, moksliškai patvirtintą natūralios detoksikacijos sprendimą.

KOMPLEKSO VEIKIMO MECHANIZMAS:

Pagrindinė A komplekso sudėtis:

- natūralūs vaisių daržovių milteliai;

- augaliniai polisacharidai;

- kompleksiniai oligosacharidai (prebiotikai);

- amino rūgščių multikompleksas;

- maistinės skaidulos;

- vitaminai ir mineralai.

Komplekso A veikimas.

Gerina fermentų (enzimų) išsiskyrimą, pagerina tuštinimosi procesą. Oligosacharidai padidina probiotinių bakterijų žarnyne kiekį, gerina virškinimą ir medžiagų įsisavinimą. Maistinės skaidulos ir augaliniai polisacharidai absorbuoja toksinus ir riebalus žarnyne. Pasiekiamas pagrindinis tikslas – medžiagų apykaitos gerinimas žarnyne. Tuomet stiprinamas imunitetas. Augaliniai ekstraktai, natūralūs antiseptikai ir antioksidantai atlieka ypatingai svarbią žmogaus organizmui antibakterinę funkciją ir lėtina senėjimo procesus. Vartoti vietoj pilnaverčių pusryčių, pietų ar vakarienės. Pakelio turinį supilti į indą, užpilti 300ml. geriamo vandens kambario temperatūros, po to stipriai suplakti, kol gausis vientisas skystis. Rekomenduojama greitai išgerti produktą (kol nesutiršėjo), tuomet efektyviausiai veikia fermentai, įeinantys į produkto sudėtį.>

Pagrindinė B komplekso sudėtis:

- naudingų maistinių elementų multikompleksas;

- Javų želmenys;

- Organinė esensija iš natūralių daržovių ir vaisių.

Komplekso B veikimas.

Atstato maistinių medžiagų reikiamą kiekį organizme. Amino rūgštys iš augalinio ekstrakto ir fermentas superoksidismutazė (SOD) valo kraujotakos sistemą nuo toksinų, cholesterolio apnašų, praplečia kraujagysles. Tuo pačiu reguliuojamas kraujospūdis, stimuliojama kraujo apytaka, padidinamas raumenų tonusas. Aminorūgštys su išsišakojusiomis grandimis atlieka šias funkcijas: atsako už insulino ir augimo hormono išskyrimą. Taip pat įtakoja raumenų augimą, šalina riebalų perteklių. Vartoti 3 kartus per dieną, praėjus 1-1,5 val. Po komplekso A suvartojimo. Pakelio turinį užpilti 300ml. kambario temperatūros vandens ir gerai išmaišyti. Gerti galima neskubant, su pertraukėlėmis.

Vartojant natūralių vaisių kompleksą „ABC“ gali padėti iš organizmo pašalinti kenksmingas medžiagas, sugrąžinti natūralią sveikos odos išvaizdą, sumažinti per didelį kūno svorį, taip pat atstatyti rūgščių – šarmų balansą organizme, padidinti imunitetą ir pasipriešinimą susirgimams.