Fohow aromatinis, taškinio energetinio poveikio į meridianus pleistras

Fohow aromatinis, taškinio energetinio poveikio į meridianus pleistras
  • Pakuotė: 5 vnt. po 4 pl.
  • Kaina: 50.00 €
  • Vnt. kaina: 10.00 €

Pleistras, taškinio veikimo, 2-os kartos energetinių kanalų valymas, šalčio išvedimas ir skausmo panaikinimas. Unikalus aromatinis pleistras – tai kinų farmakologijos ir tradicinės kinų medicinos meridianų sistemos simbiozė.


Produkto sudėtyje yra reti tradicinės kinų medicinos komponentai bei aromatinės vaistinės medžiagos. Pleistro taškinio poveikio dėka naudingieji komponentai greitai ir efektyviai patenka į ligos židinį padidina ląstelių aktyvumą, suteikia raminamąjį poveikį.
Sudėtis: čili pipirai, kinų cinamonas, vaistinis imbieras, kokoso aliejus.
Papildomai: kaučukas, kanifolija, cinko oksidas, lanolinas.
Pleistras pagamintas  be hormoninių medžiagų. Neturi jokio pašalinio poveikio. Veikia “iš išorės į vidų” per akupunktūrinius taškus ir energetinius kanalus, todėl turi poveikį ir vidaus negalavimams. Inovatyvus metodas sujungia tradicinius akupunktūros ir taškinio prideginimo metodus, labai žemos temperatūros žaliavos apdirbimo technologija leidžia išsaugoti augalų vaistines savybes ir pasiekti maksimalios vaistinių komponentų koncentracijos. Tai suteikia galimybę pasiekti labai greitą nuskausminamąjį efektą, kuris išlieka ilgą laiką.
Patogus, itin minkštas pleistras nesužaloja odos ir plaukuotojo odos paviršiaus, netepa rūbų, yra absoliučiai nepavojingas.
Naudojimas: pleistras klijuojamas ant švarios odos ant atitinkamo taško, priklausomai nuo skausmo vietos. Keisti kas 2-3 dienas. Negalima klijuoti ant žaizdos. Nenaudoti nėštumo metu.