Pleistrai nuo skausmo

Pleistrai nuo skausmo
  • Kaina: 60 €

Pagal Tradicinės Kinų Medicinos (TKM) teoriją, pleistrai su aromatiniais eteriniais aliejais, reguliuoja ir harmonizuoja vidinę ir išorinę žmogaus organizmo aplinką. Augalinių eterinių aliejų naudojimas teigiamai veikia, didina energiją ,,Ci“, reguliuoja kraujo ,,ci“, atstato meridianų funkcijas, palaiko In ir Jan balansą, harmonizuoja tiek organizmo vidų, tiek ir išorę. Pleistras su aromatiniais eteriniais aliejais skleidžia ilgų bangų infraraudonuosius spindulius (4 – 14 mikronų), kurie žinomi kaip ,,Gyvenimo šviesa“, ženkliai pagerina žmogaus organizmo mikrocirkuliaciją; dvejopo eterinių aliejų efekto pagalba atveria žmogaus akupunktūrinius taškus, įsiskverbia po oda į 8 – 12 cm gylį.

Gaminant pleistrus su aromatiniais eteriniais aliejais naudojamos naujausios nanomedžiagos. Jos turi išskirtines savybes: pasiekus išorės temperatūros 37 laipsnius Celsijaus ir aukštesnę, nanoaudinys pradeda automatiškai skleisti ilgų bangų infraraudonuosius spindulius, skatina šilumos išsiskyrimą, tuo būdu veikia kūno temperatūrą, medžiagų apykaitą, maksimaliai apsaugodamas nuo terminio efekto, iššaukiančio alergiją, pasireiškimo.

Eteriniai aliejai – tai augaliniai žiedų, lapų, sėklų, medžio žievės ekstraktai, neturintys jokių mineralų ir kitų dirbtinių medžiagų, lakūs ir aromatingi, todėl vadinami švariaisiais eteriniais aliejais. Į jų sudėtį įeina vitaminai, gamtinės kilmės antibiotikai, feromonai ir kt. Jie bespalviai ir stipriai kvepia.

Eterinis aliejus – tai augalinis ekstraktas, esantis labai efektyvus natūralus produktas. Eterinių aliejų naudojimas teigiamai veikia medžiagų apykaitą ir ląstelių regeneraciją, išvalo žmogaus organizmą.

Poveikis:

  • Gali padėti odai ir jungiamiesiems organizmo audiniams;
  • Gali padėti arterijų ir venų kraujotakai;
  • Gali padėti limfos apytakai;
  • Gali padėti raumenų audiniams;
  • Gali padėti nugarkaulio smegenų nervų audiniams;
  • Gali padėti pagerinti nervų junginių regeneraciją ir paspartina jų augimą;
  • Gali padėti normalizuoti vidaus organų funkcijas;
  • Gali pagerinti endokrininių ir egzokrininių liaukų funkcijas.

Naudojimo būdas:

1. Užklijavus pleistrą ant skaudamos vietos, skausmas praeina.

2. Nerekomenduojama klijuoti ant žaizdų, labai atsargiai naudoti esant odos susirgimams, kategoriškai neleidžiama naudoti ant alergiškos odos.

3. Rekomenduojama naudoti tuoj pat atidarius hermetinę pakuotę.

4. Produktą saugoti hermetiškai įpakuotus, apsaugotus nuo saulės spindulių.