FARADOTERAPINIS DIRZAS JUOSMENIUI

FARADOTERAPINIS DIRZAS JUOSMENIUI
  • Kaina: 390 €

Faradoterapiniai  šilumos diržai yra unikalūs gaminiai, neturintys analogų .
Juose suderintos geriausios infraraudonųjų spindulių, refleksoterapijos,fizioterapijos, mineralų ir magnetinio lauko gydomosios savybės. Šių diržų nereikia jungti į elektros tinklą, čia nėra baterijų ar akumuliatorių, o svarbiausia - nėra elektros poveikio, kuris neigiamai veikia ląstelių ir audinių elektrinį laidumą, kitaip tariant, panaikina teigiamą magnetinio lauko veikimą.
Juostos pagamintos iš ypatingos medžiagos, į kurią įterptos magneto ir daugiau kaip penkiasdešimties mineralų nanodalelės.
Faradoterapinė juosta atstoja keturis fizioterapijos kabinetus - jose suderinta magnetoterapija, mineraloterapija, infraraudonųjų spindulių sauna ir akupunktūra. Ir visa tai - nenaudojant jokio papildomo energijos šaltinio!
Faradoterapinių juostų sandara
Specialios medžiagos sluoksnis su vertingų mineralų intarpais, iš kurių pagrindinis yra nefritas. Jis, o taip pat ir kiti mineralai, esant 36,6 - 37,5  C (t.y. kūno) temperatūrai, pradeda skleisti infraraudonuosius spindulius. Šiems mineralams įterpti naudojami sudėtingi aukštųjų technologijų metodai. Nedidelio  galingumo magnetai, veikiantys akupunktūrinius taškus. Magnetų dalelės išdėstytos tokia tvarka, kad jų sukuriamos magnetinės bangos dažnis būtų artimas žmogaus audinių sveikų ląstelių skleidžiamai "bangai". Tai užtikrina stabilų ir gilų audinių sušildymą.
Faradoterapinių diržų naudojimas stuburo ligų atvejais
Yra žinoma, kad stuburo kanalu eina labai svarbi centrinės nervų sistemos dalis - stuburo smegenys, kurios atsakingos už nervinių impulsų perdavimą iš organų ir audinių galvos smegenims ir, atvirkščiai, iš galvos smegenų - organams, o taip pat vykdo sudėtingą refleksų perdavimo funkciją. Sutrikus stuburo veiklai, tai iškart atsiliepia ir stuburo smegenų funkcijai, vadinasi, ir viso organizmo darbui.
Osteochondrozė gali pamažu sukelti stuburo slankstelių ir stuburo kanalo deformacijas, dėl to atsiranda spaudimas ne tik pačioms stuburo smegenims, bet ir jų šaknelėms, kuriomis nerviniai impulsai perduodami odai ir raumenims.
Nuo kaklo sustorėjimo iki 2-ojo juosmens slankstelio šoninėse stuburo dalyse driekiasi simpatinė vegetacinės nervų sistemos dalis, reguliuojanti kraujagyslių, vidaus organų ir daugybės mūsų organizmo liaukų darbą. Simpatiniai nervai iš stuburo kanalo išeina kartu su stuburo smegenų nervais. Spaudžiant stuburo smegenų nervus, išsivysto uždegimas (radikulitas), kuris įprastai pasireiškia skausmais, įvairiais judėjimo funkcijų, odos jautrumo, o taip pat vidaus organų veiklos sutrikimais.
Slankstelių lankuose yra angos, per kurias į stuburo smegenis patenka trys poros stuburo smegenų arterijų, tiekiančių kraują stuburo smegenims. Viršutinė jų pora , taip pat aprūpinanti krauju ir galvos smegenų kamieną, patenka į užpakalinį smegenų baseiną. Nežymus kraujotakos sutrikimas gali pasireikšti „muselių skraidymu“ akyse, galvos svaigimu staiga pakeitus kūno padėtį (pvz. buvote atsitūpę, staigiai atsistojote - ir aptemo akyse). Tai priklauso nuo kraujotakos nepakankamumo smegenų kamiene ir smegenėlėse.
Faradoterapine juosta veikdami stuburo kaklinę dalį, mes pašaliname kaklo raumenų spazmus ir pageriname jų kraujo apytaką. Tokiu būdu, be mechaninio poveikio (nesinaudodami manualinio terapeuto paslaugomis) mes galime atstatyti taisyklingą kaklo slankstelių tarpusavio santykį, pagerinti kraujotaką stuburo smegenų arterijose, harmonizuoti nervinių impulsų sklidimą stuburo smegenyse, jų šaknelėse, kaklinėje ir viršutinėje - krūtininėje stuburo dalyje.
Naudojant kaklo srityje faradoterapinę juostą, galima normalizuoti kraujo spaudimą, kadangi pagerėja pailgosiose smegenyse esančio motorinio kraujagyslių centro veikla. Naudodami juostą, mes galime greitai numalšinti skausmą pakaušio ir kaklo srityje, pašalinti rankų ir pirštų odos tirpimą, pagerinti rankų judesių tikslumą. Be to, juostą galima sėkmingai naudoti įvairių sąnarių traumų atvejais, taip pat esant įvairioms lėtinėms ligoms, jeigu nėra ryškių kaulų pakitimų (pvz. osteoporozės). Pastebėtas geras veikimas artrozinio artrito atvejais.
Naudojant faradoterapinį diržą juosmeniui, turintį du darbinius paviršius (priekiui ir nugarai), galime pasiekti gydomojo ir sveikatinamojo poveikio juosmeninėje ir krūtininėje stuburo dalyje, tai yra, praktiškai visose stuburo smegenų srityse.
Pastebėtas teigiamas juostos poveikis esant tarpslankstelinių diskų išvaržoms: jau po 15-20 min. veikimo išnyksta skausmai, atsistato aktyvūs judesiai (net po pirmojo seanso!). Išvarža - tai ne kas kita, kaip disko sienelės įtrūkimas. Dėl to disko sienelė susilpnėja ir, spaudžiant disko viduje esančiam gelio struktūros turiniui, atsiranda sienelės iškyšulys, kuris palaipsniui didėja ir pradeda spausti stuburo smegenis. Atsvarai įsitempia priešingos pusės raumenys, stengdamiesi kompensuoti pažeistos disko dalies spaudimą. Ilgai trunkantis raumenų spazmas sukelia jų uždegimą, dėl to ir atsiranda stiprūs skausmai.
Veikiant juostai, pašalinamas ryškus raumenų spazmas aplink pažeistą diską, tuo būdu, sumažėja disko spaudimas ir padidėja tarpslanksielinis tarpas, o tai sudaro galimybę pasiekti teigiamo rezultato.
Chirurgine intervencija 50 proc. atvejų negarantuoja teigiamo rezultato. Operacijos metu pašalinamas diskas arba jo dalis, spaudžianti stuburo smegenis. Tuomet diskas netenka amortizuojamųjų savybių, prasideda aukščiau ir žemiau pažeidimo esančių diskų pokyčiai. Todėl operacija atliekama tik būtiniausiais atvejais, kai visos kitos galimybės būna išsemtos.
Faradoterapinio diržo poveikis vidaus organams
Gilus švelnus infraraudonųjų spindulių poveikis pagerina kapiliarinį kraujo cirkuliavimą krūtinės ir pilvo organuose, o tai pagerina jų funkcijas.
Pavyzdžiui, veikdamas juosmens srityje esančius organus, diržas ne tik panaikina juosmens skausmus, bet ir pagerina inkstų funkciją. Inkstai - svarbiausias mūsų šalinimo sistemos organas. Faradoterapinio diržo priekinė dalis švelniai veikia kepenis ir žarnyną. Dėl diržo poveikio pagerėja medžiagų apykaita ir virškinimo procesas. Kapiliarinės kraujotakos pagerėjimas skatina regeneracijos procesus - tai yra organų ar audinių pažeistų sričių atsistatymą (vysta greitas toksinių metabolitų pašalinimas) ir sumažėja užsistovėjimo reiškiniai, kurie visuomet lydi bet kokį patologinį procesą.
Kas gi vyksta pažeistame organe?
Į bet kokį pažeidimą organizmas atsako uždegimine reakcija, kurios pasėkoje susiformuoja pažeistos vietos patinimas, kapiliarų suspaudimas ir pažeistoje vietoje visiškai nutrūksta kraujo cirkuliavimas. Tokiu būdu pažeista vieta nuo sveikosios organo ar audinio dalies yra atskiriamas. Tokio uždegimo pasėkmės - rumbo susidarymas, kadangi pažeistas plotas paprastai suyra. Veikdami kapiliarinę kraujotaką, galime paveikti pačią uždegimo priežastį, tuo pačiu sumažindami gilaus organo ar audinio pažeidimo riziką.
Esant mikrobų sukeltam uždegimui infraraudonoji spinduliuotė padės greitai sunaikinti mikrobus be žymaus audinio pažeidimo, kadangi yra įrodyta, kad infraraudonieji spinduliai slopina bakterijų dauginimąsi.
Dedant diržą ant kryžkaulio ir pilvo apačios žymiai pagerėja mažojo dubens organų funkcinė būsena, t.y. harmonizuojamos moterų ir vyrų lytinės sferos, kadangi pagrindinės čia esančių organų problemos susiję su kraujo užsistovėjimu. Vyrams sumažėja prostatito reiškiniai.
Naudodami diržą juosmens srityje geriname kraujotaką inkstų žievėje, kur yra 70% nefronų, kuriuose vyksta kraujo plazmos filtravimas. Inkstų kapiliaruose palaikomas pats aukščiausias kraujo spaudimas - 70 mm gyvsidabrio stulpelio. Jei šis spaudimas mažėja, tai sutrinka filtravimo ir grįžtamojo įsiurbimo procesai. Tokiu būdu šlapime gali atsirasti per didelis kiekis druskų, kas ir gali sąlygoti akmenų susidarymą. Veikdami infraraudonąja spinduliuote ir silpnu magnetiniu lauku inkstų audinį mes palaikome šį spaudimą reikiamame lygyje.
Jei jau yra polinkis akmenų susidarymui, filtravimo procesų pagerinimas skatins jų išsiplovimą ir slopins naujų susidarymą.
Poveikis kepenų ir tulžies sritims taip pat skatina kapiliarinę kraujotaką ir kraujo neužsistovėjimą šiuose organuose. Tai teigiamai paveikia tulžies gamybos procesus ir tulžies pūslės susitraukimus, išnyksta tulžies užsistovėjimo priežastis. Kai tulžies pūslės nėra, diržo naudojimas pagerins tulžies kokybę, kuri patekdama į dvylikapirštę žarną gerins virškinimo procesą.
Keisdami faradoterapinio diržo padėtį, mes galime veikti bet kokį organą, tiek gydymo, tiek ir profilaktikos tikslais.
Įsigydami faradoterapinius diržus jūs įsigyjate fizioterapinį kabinetą, turintį   visus   privalumus   ir   neturintį trūkumų (stiprus intensyvių elektromagnetinių laukų poveikis, UV spinduliuotė ir t.t.).
Pavyzdžiui, esant paūmėjimams, fizioterapija yra draudžiama, tačiau naudodami šiuos diržus jūs vienu metu esate veikiami infraraudonosios spinduliuotės, kuri gerina kraujotaką pažeistose vietose, taip pat pastovus silpnas magnetinis laukas veikia raminamai ir nuskausminamai. Šie diržai neįkaitina audinių ar organų (temperatūra išlieka kaip kūno temperatūra, arba truputį pakyla).
Naudojimo būdas
Procedūros rekomenduojamos įvairaus amžiaus žmonėms.
Procedūrų skaičius neribojamas, tačiau reikia įsiminti, kad geriausiai gydomai ir profilaktiškai veikia     ne  ilgi, o  reguliarūs  seansai. Griežtai  draudžiama  vartoti  alkoholį  procedūrų  metu ir po jų, kadangi galimos sunkios pasekmės. Prieš vartojimą darbinį juostos paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu arba drėgnu delnu), o po to uždėti ant probleminės vietos ir pritvirtinti ant juostos esančiais lipdukais. Veikimą pradedame justi po 5-10min. (priklausomai nuo odos jautrumo), lengvo badymo ir šilumos pojūčiais (atsiminkite, kad tai ne garstyčios ir ne paprastas šildymas - ant odos paviršiaus nebus ne tik nudegimų, bet ir jokių naudojimo pėdsakų, pvz.: odos paraudimo ar temperatūros pakilimo).
Rekomenduojamas naudojimo laikas - 15-30 minučių. Jeigu deginimo jausmas jums bus stiprus, galima nuimti anksčiau.
Nerekomenduojama juostą naudoti ilgiau nei 5 valandas.
Ilgai laikant uždėtą juostą, nereikia jos sudrėkinti. Tuomet infraraudonieji spinduliai veikia lėčiau, be deginimo pojūčio; šis režimas tinkamas riebalų ląstelienai naikinti.
Juostas juosmeniui ir kaklui galima naudoti 2 kartus per dieną; miego metu juostų naudoti nerekomenduojama.
Faradoterpinių diržų negalima naudoti esant sunkiai onkologijai, sunkiai širdies-kraujagyslių patologijai, nėštumui ir psichikos susirgimams.
Juostų valymas:
Veiklųjį paviršių valyti drėgna minkšta medžiaga. 
Negalima glamžyti ir džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose ar karštyje (ant radiatoriaus).
Saugoti sausoje ir tamsioje vietoje. Eksploatacijos laikas - 5000 valandų.

Didžiai: XL-XXL iki 120 cm
Spalva: Juoda