Raištis akims

Raištis akims
  • Kaina: 50 €

Funkcinis akių raištis rekomenduojamas esant paakių patamsėjimams ar paburkimams ("maišeliai" po akimis), šalinti įtampai ir nuovargiui, esant akių sausumui, mirgėjimui akyse, ašarojimui, regos sutrikimams (trumparegystei ir toliaregystei), miego sutrikimams.
Fohow akių raištį su turmalinu ypač patartina naudoti dažnai keliaujantiems, vykstantiems į komandiruotes žmonėms, daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterio ekrano, tolimųjų reisų ir/ar autobusų vairuotojams ir pan. - dirbantiems nuolat akis varginantį įtemptą darbą.
Fohow Tekstilės gaminiai su turmalino pluoštu pagerina mikrocirkuliaciją, suteikia masažuojantį poveikį.
Turmalinas – tai gamtinis silikatinis mineralas, sudėtyje turintis magnio, aliuminio, geležies, boro ir dar daugiau kaip dešimt kitų žmogaus organizmui naudingų mikroelementų. Turmalinas skleidžia ilgąsias UV bangas, kurios praeina giliai į žmogaus audinius, šildo ląsteles, organizme skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.
Dydis: 22 cm x 11 cm
Sudėtis: išorinis audinys - žakardinis, 100% medvilnė; užpildo (funkcinis) sluoksnis - IR spinduliuojantis pluoštas su turmalinu, vidinis audinys (tiesiogiai kontaktuojantis su veido oda) - šilkas (atlasas); papildomos medžiagos - tampri juostelė.
Negalima naudoti: kraujavimai ir polinkis į juos, skydliaukės hiperfunkcija, aktyvi tuberkuliozė, kraujo išsiliejimai smegenyse.
Gaminio priežiūra: skalbti rankomis, iki 40 laipsnių temperatūros vandenyje su dušo geliu ar pan. Skalbti skalbyklėje galima tik specialiame švelniems skalbiniams skirtame maišelyje, be gręžimo. Nenaudoti baliklių. Išskalbto akių raiščio negręžti, netampyti, tik švelniai nuspausti ir džiovinti vietoje, kurioje jo nesiektų tiesioginiai saulės spinduliai. Nelyginti lygintuvu.