Sveikatinančios kojinės

Sveikatinančios kojinės
  • Kaina: 12 €

Aukštųjų technologijų kompanijos Fohow gaminys yra unikalus naujausių pasiekimų tekstilės pramonėje, medžiagų inžinerijoje, medicinoje ir biologijoje mišinys. Panaudojus mūsų natūralių gamtinių medžiagų savybes – galimybę puikiai absorbuoti ir reguliuoti, produktas nuolat generuoja magnetines šviesos bangas (gyvybės spinduliai) 4-14 mikronų bangos ilgiui. Esant normaliai žmogaus kūno temperatūrai, medžiaga sugeria ir reguliuoja energiją iš aplinkos ir nuolat siunčia ją į žmogaus kūną, todėl yra aktyvuojamos vandens molekulės mūsų organizmo ląstelėse, gerėja vietinė kraujotaka, normalizuojasi metabolizmas ir sustiprėja imunitetas. Šiuolaikinis patogus dizainas: produktas pagamintas naudojant naujausias dizaino ir mados technologijas, atsižvelgiant į komfortą ir sveikatą dėvint kojines.
Drėgmės sugeriamumas ir pralaidumas orui:
Panaudojus aukštųjų technologijų nanomedžiagas, sveikatinančios Fohow kojinės gamina neigiamus jonus (anijonus), kurie pagreitina oro apykaitą kojų srityje, kojos gali “kvėpuoti” ir atsiranda lengvumo ir komforto būseną.
Masažo funkcija:
Sveikatinančios Fohow kojinės spinduliuoja infraraudonąją šviesą 4-14 mikronų bangos ilgių, kuri, veikdama kojas, stimuliuoja kraujotaką ir aktyvina biologiškai aktyvius taškus, sumažina kojų nuovargį, stiprina imunitetą ir organizmo atsparumą. Dėvint kojines pėdos yra statiškai masažuojamos. Produktas turi akivaizdų pagalbinį gydomąjį poveikį turint patologinius pokyčius pėdos ir blauzdos sąnarių srityje, ištinimo reiškinius, vaskulitą, ir kt., pašalina skausmą ir maudimą kojose.
Antibakterinis poveikis:
Sveikatinančios Fohow kojinės gamina anijonus, slopina bakterijų augimą, šalina nemalonų kvapą. Kojos būna sausos, veiksmingos prie stipraus kojų prakaitavimo, turint pūlinėlius ant kojų, prie blogo kojų kvapo, kai skilinėja pėdų ir kulno oda, kojos išlieka sausos ir Jūs komfortiškai jaučiatės. Yra akivaizdus priešgrybelinis efektas.